piątek, 13 maja 2016

NOWOŚCI FILMOWE część 20 ( 35 )

PREMIERY TYGODNIA:

DZIEŃ MATKI ( Mother's Day ) ( 2016 )

KOMEDIA

PREMIERA ŚWIATOWA: 28 kwietnia 2016
PREMIERA POLSKA: 13 maja 2016

OBSADA: Julia Roberts, Jennifer Aniston, Kate Hudson, Jason Sudeikis, Britt Robertson, Timothy Olyphant, Hector Elizondo

Każda rodzina obchodzi Dzień Matki na swój sposób. Jedni w podniosłej i uroczystej atmosferze, inni na luzie i ze śmiechem, ale wszyscy przede wszystkim z miłością. GARRY MARSHALL przedstawia cztery rodziny, których losy splotą się w tym wyjątkowym dniu. Sandy – mąż zostawił ją dla młodszej, a ona robi co może, by udowodnić sobie, że jest lepszą matką dla swoich dzieci niż nowa, fajna macocha. Miranda – całkowicie poświęciła się karierze i choć została gwiazdą, czegoś jej jednak brakuje. Wkrótce niespodziewany gość wywróci jej życie do góry nogami. Jesse – jej stosunki z matką są dalekie od ideału. Niezapowiedziana wizyta rodziców grozi więc eksplozją. Ale przecież każdą bombę można rozbroić. Bradley – czyli pan mama, uczy się roli samotnego rodzica dwóch córek. Sprawa nie jest prosta, bo to co dla matek jest oczywiste, dla tatusiów często pozostaje czarną magią.

Poniżej polski zwiastun.

OBEJRZYJ:

https://www.youtube.com/watch?v=ngLi3Qo9mlc


SĄSIEDZI 2 ( Neighbors 2 ) ( 2016 )

KOMEDIA

PREMIERA ŚWIATOWA: 19 kwietnia 2016
PREMIERA POLSKA: 13 maja 2016

OBSADA: Seth Rogen, Zac Efron, Rose Byrne, Chloe Grace Moretz, Selena Gomez, Dave Franco, Lisa Kudrow

Pamiętacie Teddy’ego Sandersa (Zac Efron) – imprezowe monstrum z komedii "Sąsiedzi"? On wraca! Ale tym razem po to, by powstrzymać baaardzo niegrzeczne dziewczęta z akademika. Małżeństwo Radnerów (Seth Rogen i Rose Byrne) nie ma szczęścia. Kiedy już udało im się pozbyć kolegów Sandersa, w okolicy zamieszkują nieokiełznane studentki, których jedynym zainteresowaniem są imprezy. Z piekła rodem.

Poniżej polski zwiastun.

OBEJRZYJ:

https://www.youtube.com/watch?v=3a6-rot_6Bk

Z PODNIESIONYM CZOŁEM ( La Tete Haute ) ( 2015 )

DRAMAT

PREMIERA ŚWIATOWA: 13 maja 2015
PREMIERA POLSKA: 13 maja 2016

OBSADA: Catherine Deneuve, Rod Paradot, Sara Forestier

Młodociany przestępca Malony zostaje wysłany do ośrodka wychowawczego, gdzie odnajduje szansę na ratunek.

Poniżej francuski zwiastun.

OBEJRZYJ:

https://www.youtube.com/watch?v=Bd_Wlnn7Qo0

MÓJ PRZYJACIEL ORZEŁ ( Brothers Of The Wind ) ( 2015 )

DRAMAT

PREMIERA ŚWIATOWA: 24 grudnia 2015
PREMIERA POLSKA: 13 maja 2016

OBSADA: Jean Reno, Tobias Moretti, Manuel Camacho

Bohaterem filmu jest mieszkający w górskiej okolicy chłopiec o imieniu Lukas, który znajduje w lesie ranne pisklę orła. Lukas postanawia wyleczyć jego złamane skrzydło i nauczyć życia w dzikich ostępach. Zadanie jest bardzo trudne, bo ojciec chłopca nie pochwala jego planów, a sam orzeł jest na początku bardzo nieufny. Z czasem jednak relacja Lukasa z dzikim zwierzęciem zmienia się w niezwykłą przyjaźń i prowadzi do fascynujących przygód. Wielkim wsparciem dla Lukasa jest tajemniczy Danzer (Jean Reno), który jak nikt inny zna się na obyczajach dzikich zwierząt i otwiera przed chłopcem ich niezwykły świat.

Poniżej polski zwiastun.

OBEJRZYJ:

https://www.youtube.com/watch?v=6wzccaSWouA

Pozdrawiam

OSKAR PENDYK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz