środa, 13 stycznia 2016

NETFLIX oficjalnie w Polsce

6 stycznia 2016 roku w Polsce oficjalnie zadebiutował NETFLIX czyli jedna z najpopularniejszych na świecie platform VOD (wideo na życzenie) działających zarówno na telewizorach, komputerach oraz urządzeniach mobilnych.
Po opłaceniu miesięcznego abonamentu użytkownik otrzymuje dostęp do bardzo szerokiej bazy filmów i seriali – w tym produkcji samego NETFLIXA, takich jak serial "House of Cards".Platforma także zajmuje się produkcją filmów. Kilkadziesiąt filmów i aż 31 nowych seriali to propozycja NETFLIXA na 2016 rok podwojona w stosunku to roku poprzedniego.

Niestety abonament nie będzie należał do najniższych – za standardowe konto dające możliwość oglądania w HD zapłacimy 9,99 euro, a więc jakieś 44 złote miesięcznie. Dodatkowo interfejs jest dostępny tylko w języku angielskim, a polskie napisy nie są standardem, a więc cena wydaje się przesadzona. Oferta NETFLIXA jest ogromna i być może dzięki temu usłudze uda się przekonać do siebie użytkowników. Jeśli nie jesteście przekonani, możecie też wypróbować serwis przez jeden miesiąc za darmo.

Jednocześnie ruszyła oficjalna polska strona platformy Netflix pod adresem netflix.pl. Z niej dowiadujemy się, że dostępne są trzy pakiety:
  • Basic – 7,99 euro/ok. 35 zł,
nielimitowane oglądanie seriali i filmów na każdym ekranie (tv, laptop, tablet, telefon), możliwość anulowania subskrypcji w każdej chwili, brak HD, darmowy pierwszy miesiąc, jednocześnie można oglądać na 1 ekranie
  • Standard – 9,99 euro/43 zł
nielimitowane oglądanie seriali i filmów na każdym ekranie (tv, laptop, tablet, telefon), możliwość anulowania subskrypcji w każdej chwili, dostępne zwykłe HD, darmowy pierwszy miesiąc, jednocześnie można oglądać na 2 ekranach
  • Premium – 11,99 euro/52 zł
nielimitowane oglądanie seriali i filmów na każdym ekranie (tv, laptop, tablet, telefon), możliwość anulowania subskrypcji w każdej chwili, dostępne zwykłe HD i Ultra HD, darmowy pierwszy miesiąc, jednocześnie można oglądać na 4 ekranach.

Pozdrawiam

OSKAR PENDYK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz